RECOM RACM130E-24SK/OF
Kód: RACM130E-24SK/OF
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Otvorené napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.2 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 88%
Výstupný prúd: 5,42A
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný
Izolačné napätie: 4kV
Napájacie napätie: 85...264V AC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Počet výstupov: 1
Použitie: lékařské aplikace
Pracovná teplota: -40...90°C
Rada výrobcu: RACM130E-K
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 101,6x50,8x32mm
Výkon: 130W
Výstupné napätie: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 130W
Výstupní proud: 5,42A
Pracovní teplota: -40...90°C
Účinnost: 88%
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 101,6x50,8x32mm
Řada výrobce: RACM130E-K
Izolační napětí: 4kV
Použití: lékařské aplikace
Výstupní napětí: 24V DC