POS POSC18333D-C14
Kód: POSC18333D-C14
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné prúdové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.25 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Barva: černá
Účinnosť: 88,01%
Dĺžka výstupnej šnúry: 1,2m
Druh napájacieho zdroja: desktopový, síťový
Druh vstupného kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupný prúd: 3,33A
Napájacie napätie: 90...264V AC
Obsah súpravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizácia: plus uprostřed
Pracovná teplota: -5...40°C
Prevedenie konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Rada výrobcu: POSC
Zhoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 121,3x53,6x31,2mm
Výkon: 60W
Výstupné napätie: 18V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 3,33A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 60W
Druh napájecí zdroje: síťový
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Vnější rozměry: 121,3x53,6x31,2mm
Pracovní teplota: -5...40°C
Ochrana: protizkratové SCP
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 88,01%
Polarizace: plus uprostřed
Řada výrobce: POSC
Barva: černá
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 18V DC