Polykarbonát plný UV 10x2050x2030mm číry
Kód: 317102Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Doskové materiály |
|---|---|
| Hmotnosť: | 50 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Farba: | Transparentné |
| Rozmer šírka: | 2050 mm |
| Rozmer dĺžka: | 2030 mm |
| Hrúbka celkom: | 10 mm |
| Krycia fólia: | Na oboch stranách |
| Možno formátovať - dosky: | Ano |
| Možno formátovať - profily: | Nie |
| Položka bola vypredaná… | |



-3.jpg?68d3d670)