Plexisklo ClearCut liate 8x2050x3050mm opál LT35
Kód: 30818Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Doskové materiály |
|---|---|
| Hmotnosť: | 59.52 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Farba: | Opálová |
| Rozmer šírka: | 2050 mm |
| Rozmer dĺžka: | 3050 mm |
| Hrúbka celkom: | 5 mm |
| Priepustnosť svetla: | 32 |
| Typ: | liaté |
| Krycia fólia: | Na oboch stranách |
| Možno formátovať - dosky: | Ano |
| Možno formátovať - profily: | Nie |
| Položka bola vypredaná… | |




