Plexisklo ClearCut liate 4x1020x3050mm číre
Kód: 308043Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Doskové materiály |
|---|---|
| Hmotnosť: | 14.7 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Farba: | Transparentné |
| Rozmer šírka: | 1020 mm |
| Rozmer dĺžka: | 3050 mm |
| Hrúbka celkom: | 4 mm |
| Priepustnosť svetla: | 92-100 |
| Typ: | liaté |
| Krycia fólia: | Na oboch stranách |
| Možno formátovať - dosky: | Ano |
| Možno formátovať - profily: | Nie |
| Položka bola vypredaná… | |




