Murata Power Solutions D1U54PW45012HA3C
Kód: D1U54PW45012HA3C
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.69 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 91%
Výstupný prúd: 37,5A
Druh napájacieho zdroja: k vestavbě
Montáž: rack
Napájacie napätie: 90...264V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Počet výstupov: 2
Pracovná teplota: -5...50°C
Rada výrobcu: D1U54P-W-450-12-HxxC
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 228,6x54,4x40mm
Výkon: 450W
Výstupné napätie: 12V DC
Výstupné napätie 2: 5V DC
Výstupný prúd 2: 2A
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Výkon: 450W
Výstupní napětí 2: 5V DC
Výstupní proud: 37,5A
Výstupní proud 2: 2A
Počet výstupů: 2
Vnější rozměry: 228,6x54,4x40mm
Řada výrobce: D1U54P-W-450-12-HxxC
Pracovní teplota: -5...50°C
Montáž: rack
Ochrana: proti přepětí OVP
Účinnost: 91%
Výstupní napětí: 12V DC