Murata Power Solutions D1U54PM80012HB3BC
Kód: D1U54PM80012HB3BC
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.77 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 91%
Výstupný prúd: 66,7A
Druh napájacieho zdroja: k vestavbě
Montáž: rack
Napájacie napätie: 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Počet výstupov: 2
Pracovná teplota: -5...50°C
Rada výrobcu: D1U54P-M-800-12-HBxBC
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 236,6x54,5x40mm
Výkon: 0,8kW
Výstupné napätie: 12V DC
Výstupné napätie 2: 12V DC
Výstupný prúd 2: 2A
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Výkon: 800W
Výstupní napětí 2: 12V DC
Výstupní proud: 66,7A
Výstupní proud 2: 2A
Počet výstupů: 2
Vnější rozměry: 236,6x54,5x40mm
Řada výrobce: D1U54P-M-800-12-HBxBC
Pracovní teplota: -5...50°C
Montáž: rack
Ochrana: proti přepětí OVP
Účinnost: 91%
Výstupní napětí: 12V DC