MERAWEX ZM12V32A-600B
Kód: ZM12V32A-600B
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.7 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Výstupný prúd: 32A
Doplnkové funkcie: vyrovnávací činnost s akumulátory
Druh napájacieho zdroja: modulový, k vestavbě
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Napájacie napätie: 184...253V AC, 165...297V DC
Počet výstupov: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -33...70°C
Súvisiace produkty: ZMUCHWYTDIN35
Stupeň krytia: IP20
Typ napájacieho zdroja: vyrovnávací
Vonkajšie rozmery: 66x111x262mm
Výkon: 0,4kW
Výstupné napätie: 12V DC
Typ napájecí zdroje: vyrovnávací
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 0,4kW
Výstupní proud: 32A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 66x111x262mm
Pracovní teplota: -33...70°C
Elektrické připojení: svorkovnice
Doplňkové funkce: vyrovnávací činnost s akumulátory
Napájecí napětí: 184...253V AC
Související produkty: ZMUCHWYTDIN35
Výstupní napětí: 12V DC