MERAWEX ZM12V10A-151AZ
Kód: ZM12V10A-151AZ
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Môžeme doručiť do:
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.5 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Výstupný prúd: 10A
Doplnkové funkcie: vyrovnávací činnost s akumulátory, kontrola stavu baterie
Druh napájacieho zdroja: modulový, k vestavbě
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Napájacie napätie: 184...253V AC, 187...297V DC
Počet výstupov: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -33...70°C
Zhoda s normou: PN EN 54-4/A2
Súvisiace produkty: ZMUCHWYTDIN35
Stupeň krytia: IP20
Typ napájacieho zdroja: vyrovnávací
Vonkajšie rozmery: 66x111x203mm
Výkon: 125W
Výstupné napätie: 12V DC
Typ napájecí zdroje: vyrovnávací
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 125W
Výstupní proud: 10A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 66x111x203mm
Pracovní teplota: -33...70°C
Elektrické připojení: svorkovnice
Doplňkové funkce: vyrovnávací činnost s akumulátory
Shoda s normou: PN EN 54-4/A2
Napájecí napětí: 187...297V DC
Související produkty: ZMUCHWYTDIN35
Výstupní napětí: 12V DC