MERAWEX ZM110V5A-600R-10
Kód: ZM110V5A-600R-10
Expedujeme do 4 pracovních dnů (3 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.92 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Výstupný prúd: 5A
Doplnkové funkcie: paralelní provoz
Druh napájacieho zdroja: modulový, k vestavbě
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Napájacie napätie: 184...253V AC, 165...297V DC
Počet výstupov: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -33...70°C
Súvisiace produkty: ZMUCHWYTDIN35
Stupeň krytia: IP20
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 66x111x262mm
Výkon: 575W
Výstupné napätie: 110V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 575W
Výstupní proud: 5A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 66x111x262mm
Pracovní teplota: -33...70°C
Elektrické připojení: svorkovnice
Doplňkové funkce: paralelní provoz
Napájecí napětí: 184...253V AC
Stupeň krytí: IP20
Související produkty: ZMUCHWYTDIN35
Výstupní napětí: 110V DC