MEAN WELL XTR-480-36GL
Kód: XTR-480-36GLPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje na lištu DIN |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.28 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 94,5% |
| Výstupný prúd: | 13,3A |
| Doplnkové funkcie: | dálkové ovládání ON/OFF |
| Druh napájacieho zdroja: | na lištu DIN, 3-fázový |
| Elektrické pripojenie: | šroubové svorky |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Napájacie napätie: | 450...800V DC, 320...600V AC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP |
| Počet výstupov: | 1 |
| Pracovná teplota: | -40...85°C |
| Rozsah výstupných napätí: | 36...42V DC |
| Rada výrobcu: | XTR-480 |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Vonkajšie rozmery: | 63x125,2x125mm |
| Výkon: | 480W |
| Výstupné napätie: | 36V DC |
| Položka bola vypredaná… | |




