MEAN WELL XTR-480-24GL
Kód: XTR-480-24GL
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 94%
Výstupný prúd: 20A
Doplnkové funkcie: dálkové ovládání ON/OFF
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN, 3-fázový
Elektrické pripojenie: šroubové svorky
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...85°C
Rozsah výstupných napätí: 24...29V DC
Rada výrobcu: XTR-480
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 63x125,2x125mm
Výkon: 480W
Výstupné napätie: 24V DC