MEAN WELL XTR-480-12GL
Kód: XTR-480-12GL
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.28 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 93%
Výstupný prúd: 30A
Doplnkové funkcie: dálkové ovládání ON/OFF
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN, 3-fázový
Elektrické pripojenie: šroubové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Napájacie napätie: 450...800V DC, 320...600V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...85°C
Rozsah výstupných napätí: 12...15V DC
Rada výrobcu: XTR-480
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 63x125,2x125mm
Výkon: 480W
Výstupné napätie: 12V DC