MEAN WELL XTR-240-12
Kód: XTR-240-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (7 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 1 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 88,7%
Výstupný prúd: 0...15A
Doplnkové funkcie: signalizace správnosti výst. napětí (kontakt NO)
Druh krytu: slim
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: šroubové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Napájacie napätie: 450...800V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OLP
Počet výstupov: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -40...85°C
Rozsah výstupných napätí: 12...15V DC
Rada výrobcu: XTR-240
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 125,2x48x125mm
Výkon: 0,18kW
Výstupné napätie: 12V DC
Napájecí třífázové napětí: 320 x 600V AC