MEAN WELL XLG-200-24-A 230V / 24Vdc 8,3A 200W IP67
Kód: 9020024APodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje napájania |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| Dostupnost: | Skladom |
| Rozmer šírka: | 0 mm |
| Rozmer dĺžka: | 0 mm |
| Hrúbka celkom: | 0 mm |
| Celkový výkon / príkon: | 0 W |
| Napätie na vstupe: | 230 |
| Napätie na výstupe: | 24 |
| Výstupný prúd: | 6,25 mA |
| Stupeň krytia IP: | 67 |
| Dĺžka záruky v mesiacoch: | 60 |
| Možno formátovať - dosky: | Nie |
| Možno formátovať - profily: | Nie |



-3.jpg?68d3d670)