MEAN WELL XDR-960-48PI
Kód: XDR-960-48PI
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Záruka: 24
Hmotnosť: 2.2 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 96%
Výstupný prúd: 40A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF, Modbus
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: svorky push-in
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...85°C
Rozsah výstupných napätí: 48...55V DC
Rada výrobcu: XDR-960
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 96x125,2x132mm
Výkon: 960W
Výstupné napätie: 48V DC