MEAN WELL XDR-960-36
Kód: XDR-960-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Záruka: 24
Hmotnosť: 2.17 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 95,5%
Výstupný prúd: 53,3A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF, Modbus
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: šroubové svorky
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...85°C
Rozsah výstupných napätí: 36...42V DC
Rada výrobcu: XDR-960
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 96x125,2x132mm
Výkon: 960W
Výstupné napätie: 36V DC