MEAN WELL XDR-960-24PI
Kód: XDR-960-24PIPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje na lištu DIN |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.2 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnosť: | 95% |
| Výstupný prúd: | 80A |
| Doplnkové funkcie: | aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF, Modbus |
| Druh napájacieho zdroja: | na lištu DIN |
| Elektrické pripojenie: | svorky push-in |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Napájacie napätie: | 85...305V AC, 80...431V DC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP |
| Počet výstupov: | 1 |
| Pracovná teplota: | -40...85°C |
| Rozsah výstupných napätí: | 24...29V DC |
| Rada výrobcu: | XDR-960 |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Vonkajšie rozmery: | 96x125,2x132mm |
| Výkon: | 960W |
| Výstupné napätie: | 24V DC |




