MEAN WELL XDR-960-24LA
Kód: XDR-960-24LA
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 2.18 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 95%
Výstupný prúd: 80A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF, Modbus
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: pružinové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Napájacie napätie: 85...305V AC, 80...431V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...85°C
Rozsah výstupných napätí: 24...29V DC
Rada výrobcu: XDR-960
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 96x125,2x132mm
Výkon: 960W
Výstupné napätie: 24V DC