MEAN WELL XDR-75-36PI
Kód: XDR-75-36PI
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Účinnosť: 91%
Výstupný prúd: 4,17A
Doplnkové funkcie: dálkové ovládání ON/OFF
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: svorky push-in
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...85°C
Rozsah výstupných napätí: 36...42V DC
Rada výrobcu: XDR-75
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 30x125,2x116mm
Výkon: 75W
Výstupné napätie: 36V DC