MEAN WELL XDR-75-24PI
Kód: XDR-75-24PI
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Účinnosť: 90%
Výstupný prúd: 6,25A
Doplnkové funkcie: dálkové ovládání ON/OFF
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: svorky push-in
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...85°C
Rozsah výstupných napätí: 24...29V DC
Rada výrobcu: XDR-75
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 30x125,2x116mm
Výkon: 75W
Výstupné napätie: 24V DC