MEAN WELL XDR-75-12PI
Kód: XDR-75-12PI
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Hmotnosť: 0.5 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 89%
Výstupný prúd: 12,5A
Doplnkové funkcie: dálkové ovládání ON/OFF
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: svorky push-in
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...85°C
Rozsah výstupných napätí: 12...15V DC
Rada výrobcu: XDR-75
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 30x125,2x116mm
Výkon: 75W
Výstupné napätie: 12V DC