MEAN WELL XDR-480-24LA
Kód: XDR-480-24LA
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.1 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 95,5%
Výstupný prúd: 40A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF, Modbus
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: pružinové svorky
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...85°C
Rozsah výstupných napätí: 24...29V DC
Rada výrobcu: XDR-480
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 48x125,2x125mm
Výkon: 480W
Výstupné napätie: 24V DC