MEAN WELL XDR-480-12PI
Kód: XDR-480-12PI
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Môžeme doručiť do:
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.08 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 94%
Výstupný prúd: 60A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF, Modbus
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: svorky push-in
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...85°C
Rozsah výstupných napätí: 12...15V DC
Rada výrobcu: XDR-480
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 48x125,2x125mm
Výkon: 480W
Výstupné napätie: 12V DC