MEAN WELL XDR-240-48LA
Kód: XDR-240-48LA
Expedujeme do 4 pracovních dnů (4 ks)
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.8 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 95,5%
Výstupný prúd: 10A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF, Modbus
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: pružinové svorky
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...85°C
Rozsah výstupných napätí: 48...55V DC
Rada výrobcu: XDR-240
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 40x125,2x116mm
Výkon: 240W
Výstupné napätie: 48V DC