MEAN WELL XDR-240-24
Kód: XDR-240-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.8 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 95%
Výstupný prúd: 20A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF, Modbus
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: šroubové svorky
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...85°C
Rozsah výstupných napätí: 24...29V DC
Rada výrobcu: XDR-240
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 40x125,2x116mm
Výkon: 240W
Výstupné napätie: 24V DC