MEAN WELL XDR-120-48PI
Kód: XDR-120-48PI
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Účinnosť: 94%
Výstupný prúd: 5A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: svorky push-in
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...85°C
Rozsah výstupných napätí: 48...55V DC
Rada výrobcu: XDR-120
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 30x125,2x116mm
Výkon: 0,12kW
Výstupné napätie: 48V DC