MEAN WELL XDR-120-24PI
Kód: XDR-120-24PI
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.6 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 94%
Výstupný prúd: 10A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: svorky push-in
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...85°C
Rozsah výstupných napätí: 24...29V DC
Rada výrobcu: XDR-120
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 30x125,2x116mm
Výkon: 0,12kW
Výstupné napätie: 24V DC