MEAN WELL XDR-120-12LA
Kód: XDR-120-12LA
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Účinnosť: 93,5%
Výstupný prúd: 20A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: pružinové svorky
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...85°C
Rozsah výstupných napätí: 12...15V DC
Rada výrobcu: XDR-120
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 30x125,2x116mm
Výkon: 0,12kW
Výstupné napätie: 12V DC