MEAN WELL XDR-120-12
Kód: XDR-120-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.61 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 93,5%
Výstupný prúd: 20A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: šroubové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Napájacie napätie: 80...305V AC, 80...431V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...85°C
Rozsah výstupných napätí: 12...15V DC
Rada výrobcu: XDR-120
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 30x125,2x116mm
Výkon: 0,12kW
Výstupné napätie: 12V DC