MEAN WELL WDR-120-24
Kód: WDR-120-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.67 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 91%
Výstupný prúd: 5A
Druh krytu: 992B
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájacie napätie: 254...780V DC, 180...550V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -25...70°C
Rozsah výstupných napätí: 24...29V DC
Rada výrobcu: WDR-120
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 40x125,2x113,5mm
Výkon: 0,12kW
Výstupné napätie: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Výkon: 0,12kW
Výstupní proud: 5A
Napájecí napětí: 254...780V DC
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 40x125,2x113,5mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 91%
Řada výrobce: WDR-120
Druh krytu: 992B
Výstupní napětí: 24V DC