MEAN WELL UMP-400-48
Kód: UMP-400-48
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.88 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 88,5%
Výstupný prúd: 8,3A
Druh napájacieho zdroja: modulový, k vestavbě
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Napájacie napätie: 90...264V AC, 127...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -30...70°C
Rada výrobcu: UMP-400
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 250x89x37mm
Výkon: 0,4kW
Výstupné napätie: 48V DC