MEAN WELL UHP-350R-36
Kód: UHP-350R-36
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.71 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 94%
Výstupný prúd: 9,75A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC, redundance
Pracovná teplota: -30...70°C
Rozsah výstupných napätí: 34,2...37,8V DC
Rada výrobcu: UHP-350
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 220x62x31mm
Výkon: 351W
Výstupné napätie: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 351W
Výstupní proud: 9,75A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 220x62x31mm
Řada výrobce: UHP-350
Pracovní teplota: -30...70°C
Elektrické připojení: svorkovnice
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 94%
Druh krytu: 232C
Doplňkové funkce: redundance
Napájecí napětí: 127...370V DC
Výstupní napětí: 36V DC