MEAN WELL UHP-350R-24
Kód: UHP-350R-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.68 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 94%
Výstupný prúd: 14,6A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC, redundance
Pracovná teplota: -30...70°C
Rozsah výstupných napätí: 22,8...25,2V DC
Rada výrobcu: UHP-350
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 220x62x31mm
Výkon: 350,4W
Výstupné napätie: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 350,4W
Výstupní proud: 14,6A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 220x62x31mm
Řada výrobce: UHP-350
Pracovní teplota: -30...70°C
Elektrické připojení: svorkovnice
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 94%
Druh krytu: 232C
Doplňkové funkce: redundance
Napájecí napětí: 127...370V DC
Výstupní napětí: 24V DC