MEAN WELL UHP-350-55
Kód: UHP-350-55
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.68 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 94%
Výstupný prúd: 6,3A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -30...70°C
Rada výrobcu: UHP-350
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 220x62x31mm
Výkon: 0,35kW
Výstupné napätie: 55V DC