MEAN WELL UHP-350-48
Kód: UHP-350-48
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.68 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 94%
Výstupný prúd: 7,3A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC
Pracovná teplota: -30...70°C
Rozsah výstupných napätí: 45,6...50,4V DC
Rada výrobcu: UHP-350
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 220x62x31mm
Výkon: 350,4W
Výstupné napätie: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 350,4W
Výstupní proud: 7,3A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 220x62x31mm
Řada výrobce: UHP-350
Pracovní teplota: -30...70°C
Elektrické připojení: svorkovnice
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 94%
Druh krytu: 232C
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Napájecí napětí: 127...370V DC
Výstupní napětí: 48V DC