MEAN WELL UHP-350-24
Kód: UHP-350-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.71 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 94%
Výstupný prúd: 14,6A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC
Druh krytu: 232C
Druh napájacieho zdroja: modulový, k vestavbě
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Napájacie napätie: 90...264V AC, 127...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -30...70°C
Rozsah výstupných napätí: 22,8...25,2V DC
Rada výrobcu: UHP-350
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 220x62x31mm
Výkon: 350,4W
Výstupné napätie: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 350,4W
Výstupní proud: 14,6A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 220x62x31mm
Řada výrobce: UHP-350
Pracovní teplota: -30...70°C
Elektrické připojení: svorkovnice
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 94%
Druh krytu: 232C
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Napájecí napětí: 127...370V DC
Výstupní napětí: 24V DC