MEAN WELL UHP-2500-36
Kód: UHP-2500-36
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 95,5%
Výstupný prúd: 69,4A
Doplnkové funkcie: dálkové ovládání ON/OFF, CANBus
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -30...70°C
Rada výrobcu: UHP-2500
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 310x140x60mm
Výkon: 2,5kW
Výstupné napätie: 36V DC