MEAN WELL UHP-2500-36
Kód: UHP-2500-36Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabudované napájacie zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.07 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 95,5% |
| Výstupný prúd: | 69,4A |
| Doplnkové funkcie: | dálkové ovládání ON/OFF, CANBus |
| Druh napájacieho zdroja: | modulový, k vestavbě |
| Elektrické pripojenie: | svorkovnice |
| Napájacie napätie: | 90...264V AC, 250...370V DC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP |
| Počet výstupov: | 1 |
| Pracovná teplota: | -30...70°C |
| Rada výrobcu: | UHP-2500 |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Vonkajšie rozmery: | 310x140x60mm |
| Výkon: | 2,5kW |
| Výstupné napätie: | 36V DC |
| Položka bola vypredaná… | |




