MEAN WELL UHP-200R-55
Kód: UHP-200R-55
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.48 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 94%
Výstupný prúd: 3,6A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC, redundance
Druh napájacieho zdroja: modulový, k vestavbě
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Napájacie napätie: 90...264V AC, 127...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -30...70°C
Rada výrobcu: UHP-200
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 194x55x26mm
Výkon: 0,2kW
Výstupné napätie: 55V DC