MEAN WELL UHP-1500-48PM
Kód: UHP-1500-48PM
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 2.3 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 96%
Výstupný prúd: 31,5A
Doplnkové funkcie: dálkové ovládání ON/OFF, PMBus
Druh napájacieho zdroja: modulový, k vestavbě
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Napájacie napätie: 90...264V AC, 250...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -30...70°C
Rada výrobcu: UHP-1500
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 290x140x41mm
Výkon: 1,5kW
Výstupné napätie: 48V DC