MEAN WELL UHP-1500-48CAN
Kód: UHP-1500-48CAN
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 2.51 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 96%
Výstupný prúd: 31,5A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC, ovládání výstupního proudu, CANBus, ovládání výstupního napětí
Druh krytu: 277A
Druh napájacieho zdroja: modulový, k vestavbě
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Napájacie napätie: 90...264V AC, 250...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -30...70°C
Rozsah výstupných napätí: 48...57,6V DC
Rada výrobcu: UHP-1500
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 290x140x41mm
Výkon: 1,512kW
Výstupné napätie: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 1512W
Výstupní proud: 31,5A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 290x140x41mm
Řada výrobce: UHP-1500
Pracovní teplota: -30...70°C
Elektrické připojení: svorkovnice
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 96%
Druh krytu: 277A
Doplňkové funkce: ovládání výstupního proudu
Napájecí napětí: 250...370V DC
Výstupní napětí: 48V DC