MEAN WELL RST-5000-48
Kód: RST-5000-48
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 10.44 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 90,5%
Výstupný prúd: 105A
Druh krytu: 223A
Druh napájacieho zdroja: modulový, k vestavbě
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Počet výstupov: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -30...70°C
Rozsah výstupných napätí: 9,6...57,6V DC
Rada výrobcu: RST-5000
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 460x211x83,5mm
Výkon: 5040W
Výstupné napätie: 48V DC
Napájecí třífázové napětí: 3 x 196...530V AC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 5040W
Výstupní proud: 105A
Počet výstupů: 1
Řada výrobce: RST-5000
Výstupní napětí: 48V DC
Účinnost: 90,5%
Doplňkové funkce: ovládání výstupního proudu
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 460x211x83,5mm
Druh krytu: 223A
Elektrické připojení: svorkovnice
Pracovní teplota: -30...70°C