MEAN WELL RST-10000-36
Kód: RST-10000-36
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 23.5 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 90%
Výstupný prúd: 0...276A
Druh krytu: 234A
Druh napájacieho zdroja: modulový, k vestavbě
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Počet výstupov: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -30...70°C
Rozsah výstupných napätí: 7,2...43,2V DC
Rada výrobcu: RST-10000
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 540x424x83,5mm
Výkon: 9936W
Výstupné napätie: 36V DC
Napájecí třífázové napětí: 3 x 196...530V AC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 9936W
Výstupní proud: 276A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 540x424x83,5mm
Řada výrobce: RST-10000
Pracovní teplota: -30...70°C
Elektrické připojení: svorkovnice
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 90%
Druh krytu: 234A
Doplňkové funkce: ovládání výstupního proudu
Výstupní napětí: 36V DC