MEAN WELL RSP-3000-12
Kód: RSP-3000-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 3.75 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 86%
Výstupný prúd: 200A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC, paralelní provoz
Druh napájacieho zdroja: modulový, k vestavbě
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Napájacie napätie: 180...264V AC, 254...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -20...60°C
Rozsah výstupných napätí: 10,8...13,2V DC
Rada výrobcu: RSP-3000
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 278x177,8x63,5mm
Výkon: 2,4kW
Výstupné napätie: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 2,4kW
Výstupní proud: 200A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 278x177,8x63,5mm
Řada výrobce: RSP-3000
Pracovní teplota: -20...60°C
Elektrické připojení: svorkovnice
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 86%
Doplňkové funkce: paralelní provoz
Napájecí napětí: 254...370V DC
Výstupní napětí: 12V DC