MEAN WELL RCB-1600-12
Kód: RCB-1600-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Nabíjačky
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.83 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 90,5%
Druh akumulátoru: kyselino-olověné, Li-FePO4, Li-Ion, GEL (gelový)
Max. nabíjací prúd: 100A
Nabíjané kapacity: 330...1000Ah
Použitie: akumulátor 12V
Typ nabíjačky: pro akumulátorové baterie
Výstupné napätie: 13,8V DC
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Druh akumulátoru: Li-Ion
Max. nabíjecí proud: 100A
Nabíjené kapacity: 330...1000Ah
Účinnost: 90,5%
Použití: akumulátor 12V
Výstupní napětí: 13,8V DC