MEAN WELL QP-150F
Kód: QP-150FPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabudované napájacie zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.91 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 78% |
| Výstupný prúd: | 10A |
| Doplnkové funkcie: | aktivní PFC, nucené chlazení - ventilátor |
| Druh napájacieho zdroja: | modulový, k vestavbě |
| Elektrické pripojenie: | šroubové svorky |
| Napájacie napätie: | 90...264V AC, 127...370V DC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP |
| Počet výstupov: | 4 |
| Pracovná teplota: | -10...60°C |
| Rada výrobcu: | QP-150 |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Vonkajšie rozmery: | 199x99x50mm |
| Výkon: | 150W |
| Výstupné napätie: | 5V DC |
| Výstupný prúd 2: | 3A |
| Výstupný prúd 3: | 2A |
| Výstupný prúd 4: | 0,6A |
| Položka bola vypredaná… | |




