MEAN WELL PSP-600-24
Kód: PSP-600-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.87 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 86%
Výstupný prúd: 25A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC, paralelní provoz, nucené chlazení - ventilátor
Druh krytu: 910A
Druh napájacieho zdroja: modulový, k vestavbě
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Napájacie napätie: 90...264V AC, 127...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -20...60°C
Rozsah výstupných napätí: 20...26,4V DC
Rada výrobcu: PSP-600
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 170x120x93mm
Výkon: 600W
Výstupné napätie: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 600W
Výstupní proud: 25A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 170x120x93mm
Řada výrobce: PSP-600
Pracovní teplota: -20...60°C
Elektrické připojení: svorkovnice
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 86%
Druh krytu: 910A
Doplňkové funkce: paralelní provoz
Napájecí napětí: 127...370V DC
Výstupní napětí: 24V DC