MEAN WELL NTS-750-212EU
Kód: NTS-750-212EU
Expedujeme do 4 pracovních dnů (10 ks)
Záruka: 24
Hmotnosť: 2.75 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 90%
Výstupní výkon: 750W
Druh meniča: DC/AC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Napájacie napätie: 10...16,5V DC
Napätie akumulátora: 12V
Použitie: univerzální
Primárny prúd: 75A
Špičkový výkon: 1,5kW
Vonkajšie rozmery: 270x158x67mm
Výstupné napätie: 230V AC
Vlastnosti měničů: čistá sinusoida
Druh měniče: DC/AC
Výstupní výkon: 750W
Napájecí napětí: 10...16,5V DC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 270x158x67mm
Špičkový výkon: 1,5kW
Účinnost: 90%
Napětí akumulátoru: 12V
Použití: univerzální
Primární proud: 75A
Výstupní napětí: 230V AC