MEAN WELL NTS-450-212EU
Kód: NTS-450-212EU
Expedujeme do 4 pracovních dnů (6 ks)
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.56 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 90%
Výstupní výkon: 450W
Druh meniča: DC/AC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Napájacie napätie: 10...16,5V DC
Napätie akumulátora: 12V
Použitie: univerzální
Primárny prúd: 50A
Špičkový výkon: 900W
Vonkajšie rozmery: 210x130x55mm
Výstupné napätie: 230V AC
Vlastnosti měničů: čistá sinusoida
Druh měniče: DC/AC
Výstupní výkon: 450W
Napájecí napětí: 10...16,5V DC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 210x130x55mm
Špičkový výkon: 900W
Účinnost: 90%
Napětí akumulátoru: 12V
Použití: univerzální
Primární proud: 50A
Výstupní napětí: 230V AC