MEAN WELL NTS-400P-224
Kód: NTS-400P-224
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.87 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 93%
Výstupní výkon: 400W
Druh meniča: DC/AC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Napájacie napätie: 20...33V DC
Napätie akumulátora: 24V
Použitie: univerzální
Primárny prúd: 20A
Špičkový výkon: 800W
Vonkajšie rozmery: 186x100,5x32mm
Výstupné napätie: 230V AC
Vlastnosti měničů: čistá sinusoida
Druh měniče: DC/AC
Výstupní výkon: 400W
Napájecí napětí: 20...33V DC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 186x100,5x32mm
Špičkový výkon: 800W
Účinnost: 93%
Napětí akumulátoru: 24V
Použití: univerzální
Primární proud: 20A
Výstupní napětí: 230V AC